کاملا آنلاین سفرتان را برنامه ریزی کنید !

تا اطلاع بعدی، شرکت هیچگونه مراجعه حضوری نمی‌پذیرد. لطفا هر درخواستی در زمینه خرید یا پشتیبانی دارید با شماره 02128423484 تماس بگیرید

رزرو آنلاین پرواز

شما می توانید کاملا آنلاین و غیر حضوری تمامی مسیرهای هوایی جهان را در منزل جستجو و رزرو و مدارک را بصورت آنی دریافت نمایید.!

0
ایرلاین در سراسر جهان

رزرو آنلاین هتل

شما می توانید کاملا آنلاین و غیر حضوری هتل مورد نظر خود را در هر کجای جهان ، در منزل جستجو و رزرو و مدارک را بصورت آنی دریافت نمایید.!

0
هتل و اقامتگاه

رزرو آنلاین تور و بیمه

شما می توانید کاملا آنلاین و غیر حضوری بسته سفر ( تور ) مورد نظر خود را در هر کجای جهان ، در منزل جستجو و رزرو و مدارک را بصورت آنی دریافت نمایید.!

0
تور و بسته سفر

سوالات متداول :

امکان رزرو بلیط هواپیما از ماه‌ها قبل وجود دارد. اما گاهی اوقات قیمت بلیط هواپیما در روزهای نزدیک به پرواز ارزان‌تر می‌شود. بنابراین در صورتی که شرایطتان اجازه می‌دهد، رزرو آنلاین بلیط هواپیما را به روزهای نزدیک پرواز موکول کنید. البته اگر قصد سفر در ایام پرسفر نظیر تعطیلات را دارید، باید هر چه زودتر رزرو بلیط هواپیما را انجام دهید.

میزان مجاز بار به کلاس پرواز و کلاس نرخی بلیط بستگی دارد. هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما می‌توانید میزان بار مجاز را در اطلاعات بلیط ببینید. طبیعی است که اگر میزان بارتان بیش از حد مجاز باشد، باید جریمه پرداخت کنید.

این نرخ به کلاس پرواز و کلاس نرخی بستگی دارد. اما عموما 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. قیمت بلیط هواپیما برای نوزادان (تا 2 سال) در بیشتر موارد 10 درصد بلیط بزرگسالان است. هنگام تهیه بلیط هواپیما به این نکته توجه داشته باشید.

خیر؛ زمانی که از یک سایت معتبر خرید بلیط هواپیما، اقدام به خرید می‌کنید، نه تنها هزینه بیشتری پرداخت نمی‌کنید، حتی ممکن است تخفیف هم بگیرید. ضمنا با خرید آنلاین بلیط هواپیما از پشتیبانی نیز برخودار هستید.

وقتی از پارسیان تیکت یعنی بهترین سایت خرید بلیط هواپیما ، بلیطتان را رزرو می‌کنید، خیالتان آسوده است که امکان استرداد وجه در صورت کنسل کردن بلیط وجود دارد. میزان جریمه را هم هنگام رزرو آنلاین بلیط هواپیما در قسمت قوانین استرداد بخوانید. میزان جریمه به نوع بلیط، کلاس پروازی، کلاس نرخی و… بستگی دارد.

در پرواز داخلی یا خارجی، امکان تغییر نام و نام خانوادگی در بلیط سیستمی وجود ندارد. اما در بلیط چارتر، برخی از چارترکننده‌ها این تغییر را می‌پذیرند.

خیر؛ هنگام رزرو بلیط هواپیما داخلی یا خارجی امکان انتخاب صندلی وجود ندارد. البته در زمان چک‌این انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.

ساعات کار

Saturday to Thursday:9:00-17:30 Hrs
(Phone until 24 Hrs)
Friday - 10:00-14:00

We are here

Tehran - Mirdamad Boulevard - Mother Square - Zafar Ave - Maryam Complex - 2nd Floor
Phone:+98 21 2842 3484
( saupporter on WhatsApp )
Fax: +98 2842 3484
Email: info [ at ] parsianticket.com

نمادها و مجوزها

2/5
logo-samandehi
5/5
5/5